• slide1.jpg

Odpowiadając na apel szpitala Powiatowego w Sochaczewie, nasze wychowanki pod czujnym okiem pani Bożenki zaangażowały się w szycie maseczek bawełnianych. Maseczki te nie będą służyć do specjalistycznych działań, ale przydadzą się do ochrony zdrowia i dodadzą koloru aktualnej rzeczywistości.

 

                                                                                                       UWAGA

W związku z zagrożeniem wirusem COVID-19 w ramach środków prewencyjnych wstrzymuje się wyjazdy na urlopowania oraz wizyty osób odwiedzających do odwołania.

Mimo tego co się dzieje wokoło, a także profilaktyki którą stosujemy w celu ochrony przed groźnym wirusem staramy się, żeby życie w naszym domu – Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach - toczyło się normalnie. Aby pożegnać zimę i przywitać wiosnę wraz z ciocią Magdą przygotowaliśmy "Marzannę", symbol zimy. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny był bardzo wesoły i kolorowy. Barwnym korowodem przeszliśmy przez nasz park. Aby tradycji stało się zadość spaliliśmy naszą Marzannę i z otwartymi ramionami powitaliśmy wiosnę.

W dniu 9 marca 2020 r podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach pod opieką wychowawców grupy 3 przygotowali występ z okazji Dnia Kobiet. Przy kawie i ciastku pracownicy placówki mogli posłuchać takich przebojów jak: Nie dokazuj, Babę zesłał Bóg, Lubię wracać tam gdzie byłem, Chodź pomaluj mój świat. Miłym akcentem występu był wiersz napisany specjalnie na tą okazję przez wychowankę naszego domu Oliwię. Na koniec wychowawcy, pani psycholog z pomocą dzieci wykonali utwór pt. Gdzie ci mężczyźni z repertuaru Danuty Rinn.

 

Podkategorie

facebook_page_plugin

© 2018 powgizyce.pl

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok